Teknosen , Qlight, Exproof İkaz Lambaları, exproof Işıklı Kornalar, Exproof Kornalar, Exproof Ziller, Exproof İkaz Lambaları, Exproof Işıklı Kolonlar, Exproof Havacılık Ikaz Lambaları
KATALOG TALEP EDİN
KATALOG TALEP EDİN
HEMEN ARAYIN 0 212 254 51 51

MENÜ

HAKKIMIZDA

TEKNOSEN

BİZ KİMİZ

teknosen

Hakkımızda

Firmamız elektrik ve otomasyon pazarında hizmet kalitemizle farklılaşarak değer yaratmakta; satış ve pazarlama faaliyetlerimizde uygulama sorunlarınızın çözümüne yönelik bir süreç başlatmanıza hem de yeni teknolojilerden haberdar olmanıza olanak sağlamaktadır.

Teknik ekibimiz mümessilliğini yaptığımız firmalardan edindikleri bilgileri eğitim sunumları ile destekleyerek müşterilerimize aktarmakta ve güncellemektedir. Amacımız her zaman müşteri ilişkilerimizi optimum yönetmek, sistemimizi işlevsel kılmak, en hızlı ve etkili servis sunmaktır.

Misyonumuz

Teknosen doğru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile son kullanıcıya en yeni teknolojiyi içeren kullanım özgürlüğünü yaşatmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Teknosen'in vizyonu Türkiye pazarına getirdiği yenilikçi soluk ile pazar payında liderliğe yükselmektir. Alışılagelen eski teknolojilerin aksine Teknosen ürettiği ürünlerle de pazarın bakış açısını değiştirmiş ve son kullanıcıya en yüksek teknolojide ürünlerin kullanımını sağlamayı hedeflemektedir.